SzklanySamuraj.pl

LG zapowiada aparat w G4, T Mobile USA wycofuje ze sprzedaży Xperie Z3, a do sieci trafia zdjęcie Xperii Cosmos.

Poranna prasówka to cykl, w którym codziennie rano przeczytasz 3 najważniejsze wydarzenia technologiczne z poprzedniego dnia (lub nocy) wraz z moim komentarzem.


1. Nowy aparat w LG G4 będzie świetnie sobie radzić w nocy

28 kwietnia LG zaprezentuje swojego nowego flagowca, G4. Powyższy film sugeruje nam, że będzie on robić świetnie zdjęcia dzięki matrycy o jasności f/1.8. Jak na standardy smartfonowe to bardzo dobry wynik, a im niższa liczba tym lepiej (Galaxy S6 – f/1.9, One M9 –  f/2.2, Xperia Z3 – f/2.0, iPhone 6 – f/2.2). Ponadto ten smartfon może mieć skórę na tylnych pleckach co sugerują zapowiedzi lub będzie dostępny taki pokrowiec.

Jeśli chodzi o specyfikację to będzie on prawdopodobnie wyposażony w 5,5-calowy ekran QuadHD (2560 x 1440 pikseli) oraz Snapdragona 810 lub 808. Będzie również mieć nową wersję nakładki na Androida.

2. T Mobile wycofuje ze sprzedaży Xperie Z3

sony

W amerykańskim oddziale Sony wycofano ze sprzedaży Xperie Z3. Powiem krótko, mam nadzieję, że to oznacza iż niedługo zobaczymy Z4!

3. Do sieci trafia zdjęcie Xperii Cosmos

Xperia Cosmos

Xperia Cosmos = Xperia C4, a przynajmniej wszystko na to wskazuje. Nawet zdjęcie C4, które pojawiło się w sieci pasuje do powyższego. Niestety na razie nie wiadomo kiedy zostanie pokazany ten model dla fanów selfie.


Źródła: androidauthority.com, neowin.net, @upleaks

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

Next Post