SzklanySamuraj.pl

Dwie Xperie pojawiły się na nowych zdjęciach, Xperia Z4 oraz Xperia C4. LG zaprezentowało nową wersje swojej nakładki na Androida, UX 4.0.

Poranna prasówka to cykl, w którym codziennie rano przeczytasz 3 najważniejsze wydarzenia technologiczne z poprzedniego dnia (lub nocy) wraz z moim komentarzem.


1. Xperai C4 prezentuje się całkiem fajnie

wpid-wp-1428281073961

Ostatnio do sieci trafiły informacje o Xperii Cosmos i wszystko wskazuje, że jest to Xperia C4, którą widzicie powyżej. Jej główną zaletą ma być przedni aparat wyposażony w diodę LED. Ma się pojawić w maju lub czerwcu i od razu będzie pracować pod kontrolą Androida 5.0 Lollipop. Prawdopodobnie znajdziemy w niej 8-rdzeniowz procesor MediaTek MT6752.

2. Xperia Z4 na nowych zdjęciach

Nadchodzący flagowiec Sony już kilka razy pozował nam na zdjęciach (1, 2). Kolejne zdjęcia potwierdzają przesunięcie przedniego aparatu na prawo od logo Sony oraz umieszczenie na przednim panelu dwóch głośników stereo. Razem ze zdjęciami pojawiła się informacja, że Xperia Z4 będzie dostępna nw dwóch wersjach. Ekran w każdej ma mieć 5,2 cala, ale rozdzielczość będzie wynosić FullHD (1920 x 1080 pikseli) lub QHD (2560 x 1440 pikseli).

3. LG zaprezentowało UX 4.0

LG UX 4.0 to nowa wersja nakładki na Androida, która pojawi się razem z LG G4. Wygląda ona moim zdaniem dobrze i świetnie wpisuje się we „flat design”, czyli płaskie elementy pokazane w Lollipopie.


Źródła: xperiablog.net, sonyfan.vn via xperiablog.net, LG via phonearena.com

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

There are currently no comments.

Next Post