SzklanySamuraj.pl

Sony Xperia Z4 pojawia się na nowych zdjęciach, niedługo powinniśmy zobaczyć Androida 5.1 dla Xperii Z3, a Samsung kupował fanów na swoja konferencję.

Poranna prasówka to cykl, w którym codziennie rano przeczytasz 3 najważniejsze wydarzenia technologiczne z poprzedniego dnia (lub nocy) wraz z moim komentarzem.


1. Xperia Z4 na kolejnych zdjęciach

Sony E6553, czyli Xperia Z4 pojawiła się już ostatnio na świetnych zdjęciach, a te tylko potwierdzają, że za dużo zmian nie będzie w nowej Zetce. Te fotografie potwierdzają również użycie Snapdragona 810 oraz 20,7-megapikselowego aparatu (1/2.3). Czy to dobrze, że Zet4 będzie podobna do aktualnej generacji to ciężko powiedzieć. Zobaczymy czy zajdą jakieś duże zmiany w innych kwestiach.

2. Android 5.1 już gotowy dla Xperii Z3 oraz Z3 compact

Jak widać na powyższych zrzutach ekranu wersja Androida o numerze 23.2.A.0.278 została zatwierdzona dla Xperii Z3 oraz Z3 compact. Jest to prawdopodobnie Android 5.1 Lollipop. Warto przypomnieć, że flagowe modele już dostają nowego lizaka, a poza nimi na pewno otrzymają go również Xperie T2 Ultra oraz C3.

3. Samsung kupuje fanów na konferencję za 18 złotych.

Jak się okazało na konferencji Samsunga w Chinach z 1000 fanów, którzy brali w niej udział około 500 było podstawionych. Koreańska firma zatrudniła osoby od rekrutacji, które znalazły osoby chętne na konferencję Galaxy S6. Zostały one pouczone co mają mówić, gdyby zaczepił je ktoś w prasie. Te osoby, które musiały mieć poniżej 30 lat i wyglądać na studentów zarobiły za to po 18 złotych, jeśli zostały na konferencji chociaż godzinę.

Była tez specjalna 3- osobowa grupa fanów VIP, którzy za 15 minut zarobili około 30 złotych. Rekrutacja była przeprowadzana na komunikatorze WeChat. Co ciekawe ponad połowa osób robiących zdjęcia nowym Samsungom używała do tego iPhone.

Ja chciałbym tylko dodać od siebie, że również pracowałem podobnie w Chinach. Byłem białą twarzą na otwarciu nowego wydziału w firmie medycznej i za 1,5 godziny pracy dostałem około 100-150 złotych oraz znakomity obiad. Jeśli interesują Was szczegóły to pisałem o tym tutaj: Praca jako biała twarz.


Źródła: in2mobile.gr via xperiablog.net, gizmobolt.comwantchinatimes.com

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

There are currently no comments.

Next Post