SzklanySamuraj.pl

Xiaomi Mi4 na filmie z Windows Phone, Asus ma bardzo ambitne plany sprzedażowe, a Samsung Galax S6 edge wadliwe ekrany. Co jeszcze się działo?


Poranna prasówka to cykl, w którym codziennie rano przeczytasz 3 najważniejsze wydarzenia technologiczne z poprzedniego dnia (lub nocy) wraz z moim komentarzem.

1. Xiaomi Mi 4 z Windows Phone!

Powiem krótko, WOW! Microsoft dzielnie walczy o większe udziały i jeśli w tym roku Xiaomi zdecydowałoby się na wypuszczenie topowego smartfona z Windows Phone (Windows 10) to byłby to strzał w dziesiątkę dla amerykańskiej firmy. Na razie niektórzy użytkownicy Mi4 będą mieli możliwość uruchomienia mobilnych okienek na swoim urządzeniu. Co potem?

2. Asus chce sprzedać 30 milionów smartfonów!

Asus nadal jest małym graczem jeśli chodzi o rynek smartfonów. Nie przeszkadza to jednak Tajwanczykom mieć ambitne plany, czyli 30 milionów sprzedanych urządzeń w 2015! Po świetnym Zenfone 2 z 4 GB pamięci RAM ja wierzę, żę przy odpowiedniej promocji nie będzie żadnego problemu z osiągnięciem tego wyniku. W samym chinach chcą oni znaleźć 10 milionów klientów na swoje produkty. A teraz zobaczcie jakie plany ma Sony, czyli dużo bardziej doświadczona firma jeśli chodzi o telefony.

3. Samsung Galaxy S6 edge ma wadliwe ekrany?

T-Mobile w USA zaczął już wysyłać do pierwszych użytkowników Galaxy S6 edge i okazało się, że niektóre mają rysy na ekranach. Niektórzy dostają urządzenie z licznymi rysami, a są też przypadki, że te są one całkiem głębokie i czuć je gdy przejedzie się palcem. Oczywiście można zwrócić taki model, ale na razie niektórzy użytkownicy dostali nowe S6 z takimi samymi wadami. Na razie nie jest to moim zdaniem wielka afera, ale Samsung będzie musiał zadbać, żeby to były tylko pojedyncze przypadki.


Oczywiście dajcie znać co sądzicie o takiej serii i czy chcielibyście widzieć ją codziennie z samego rana. Dzisiaj co prawda poszła o 16, ale to tylko wypadek przy pracy. Po świętach będzie lepiej!


Źródło: windowscentral.comgsmarena.comandroidauthority.com

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

There are currently no comments.

Next Post