SzklanySamuraj.pl

Pokemon GO stało się tak popularne, że wielu ludzi nie może rozstać się z grą nawet na chwilę. To bywa problem dla pracodawców!

W mojej poprzedniej pracy miałem duże szczęście, ponieważ siedziałem przy dwóch Pokestopach. Oczywiście nie oznacza to, że przez cały dzień kręciłem kółkiem, ale kilka razy dziennie zdarzało mi się to zrobić. Nie uważam, żeby specjalnie to przeszkodziło w mojej pracy, ale wielu pracodawców zapewne przeklina na Pokemony.

Według badań przeprowadzonych przez Qualtrics (via IT ProPortal), aż 53 procent graczy w Wielkiej Brytanii gra w Pokemon GO podczas pracy. Badanie przeprowadzono wśród 500 osób, co jest już całkiem przyzwoitą grupą.

Na stronie Qualtrics pojawiła się także statystyka, że 16 procent graczy spędza ponad 4 godziny… dziennie! Przyznam uczciwie, że to dopiero muszą być prawdziwi maniacy. Ja niestety nie gram, aż tyle, ale przyznać muszę, że taka wizja wygląda całkiem ciekawie, zgadzacie się?


A Wy gracie w Pokemon GO podczas pracy lub jak jesteście w szkole?

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

There are currently no comments.

Next Post