SzklanySamuraj.pl

Aktualnie w Pokemon GO można osiągnąć maksymalnie 40 poziom. Pierwszy gracz na świecie już tego dokonał! Chcesz wiedzieć jakie nagrody dostał?

Ciężko powiedzieć, czy gracz o nicku ra1ndr0pz jest pierwszym graczem na świecie, który skończył Pokemon GO, ale przed nim jeszcze nikt nie pochwalił się takim osiągnięciem. Cały wątek znajdziecie na Reddicie, a poniżej jego zrzut ekranu:

Y6nVEP1PgBKGxY-HHunYCfg-zLU31VucKYTqc6rub2Q

Jak widzicie, nagród za takie osiągnięcie jest sporo, ale w komentarzach ktoś zadał pytanie: Po co mu Lucky Egg skoro ma już maksymalny poziom? Odpowiedź może być tylko jedna – 40 lvl to dopiero początek, a za jakiś czas będzie można osiągnąć w tej grze jeszcze więcej. Cóż, pozostaje nam czekać na nowości od Niantic, a tymczasem pochwalcie się na jakich poziomach są Wasze postacie.


 

Niestety przyznał się w komentarzach, że do osiągnięcia takiego poziomu używał specjalnego bota. Dodał też, że nie chciał popsuć nikomu zabawy, więc nie walczył w Gymach. Cóż, dobre i to, a tymczasem czekam na uczciwego lidera!


Możecie też zostawić lajka poniżej, żeby być już zawsze na bieżąco ze światem Pokemon GO! Możesz też dołączyć do grupy: Pokemon GO Najlepsi Trenerzy!


Źródło: reddit.com via Michał

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

There are currently no comments.

Next Post