SzklanySamuraj.pl

Jednym z kluczowych elementów Pokemon GO jest zdobywanie oraz oczywiście obrona gymów. Do tej pory każdy wiedział którymi stworkami najlepiej walczyć, ale druga generacja sporo namieszała!

I to na plus, ponieważ teraz gra jest jeszcze ciekawsze. Co najważniejsze, zarówno najlepszy obrońca, jak i najlepszy atakujący zmienili się po wejściu drugiej generacji stworków. Grafiki przedstawiające kogo wstawiać do gymów, a kim je zdobywać przygotowała ekipa RankedBoost.com:

Oczywiście kolejne dni lub następce łatki mogą zweryfikować te informacje i taki Dragonite wróci na tron, ale obecnie spadł on na drugie miejsce. To Tyranitar jest najsilniejszym Pokemonem, a w roli najlepszego defensora Snorlax musiał ustąpić miejsca Blissey. Na innych pozycjach również kilka ciekawych zmian, co oznacza jedno – czas wyjść z domu i nałapać trochę stworków!

A Wy w ogóle zdobywacie gymy czy to dla Was nieistotna część gry?


Jeśli chcesz być na bieżąco ze światem Pokemonów obserwuj stronę PokeTrener oraz dołącz do grupy: Pokemon GO Polska – Najlepsi Trenerzy.

Więcej tekstów oczywiście na PokeTrenerze!

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

There are currently no comments.

Next Post