SzklanySamuraj.pl

Pokemon GO jest dopiero od kilkunastu dni dostępne w Polsce, a już zostały ogłoszone pierwsze mistrzostwa w tę grę. To pokazuje jakim hitem są kieszonkowe potworki!

Bez wątpienia cały świat oszalał na punkcie Pokemonów i kwestią czasu było to, aż pierwsze firmy zaczną wykorzystywać ten sukces. Już teraz restauracje, puby i inne miejsca zapraszają trenerów do siebie, zachęcając ich lurami. O takich akcjach zapewne będziemy mogli regularnie czytać w nadchodzących miesiącach, ale Akademia Biznesu i Finansów Vistula poszła o krok dalej i zapowiedziała pierwsze na świecie mistrzostwa w Pokemon GO:

Vistula PokemonGO Cup

Z racji tego, że nie można jeszcze walczyć między sobą, trzeba było wymyślić inną formułę mistrzostw:

Regulamin: W przeddzień imprezy ogłoszona zostanie lista pokemonów. Zadaniem będzie jak najszybsze ich złapanie w godzinach trwania imprezy. Przed graczami z najlepszym refleksem ogromna szansa na zdobycie atrakcyjnych nagród i zaszczytnego tytułu pierwszego na świecie mistrza Pokémon GO.

Nagrody są całkiem atrakcyjne, ponieważ można zgarnąć rok nauki za darmo oraz iPada (poza tym są tez nagrody za 2 i 3 miejsce). Wszystkie ważne informacje znajdziecie poniżej, ale mnie zastanawia coś innego.

Czy organizowanie Mistrzostw w Pokemon GO na tak wczesnym etapie ma w ogóle sens?


  • Link do wydarzenia: Vistula PokemonGO Cup
  • Termin: 31.07 (niedziela)
  • Czas: 10:00 – 18:00
  • Miejsce: Akademia Finansów i Biznesu Vistula, ul. Stokłosy 3, Warszawa,  stacja metra: Stokłosy.

Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkim co dotyczy świata Pokemon Go, to zostawcie lajka poniżej oraz dołączcie do grupy: Pokemon GO Najlepsi Trenerzy!

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

There are currently no comments.

Next Post