SzklanySamuraj.pl

Pisanie recenzji smartfonów to dla mnie mnie istna udręka, co pewnie widzicie po datach ich publikacji. Dlatego muszę to zmienić…

Ten wpis nie będzie specjalnie długi, ani specjalnie istotny dla przeciętnego użytkownika. Chciałbym po prostu napisać Wam, że nie będzie tutaj recenzji smartfonów, ponieważ ich pisanie jest dla mnie strasznie irytujące, a nie po to zakładałem bloga, żeby się stresować. Spokojnie, nie jestem leniem i nadal będę sprawdzać dla Was urządzenia, ale chcę to robić inaczej niż sam sobie zakładałem.

Zamiast zwykłych testów z każdego smartfona, który do mnie zawędruje będą dwa teksty, czyli jak do tej pory. Pierwszy się nie zmieni i będą to nadal pierwsze wrażenia. Zmiana nastąpi w drugim, ponieważ zamiast testu/recenzji napiszę mojego wrażenia po czasie. Pewnie zastanawiacie się czemu taka zmiana, ponieważ i tak robiłem dość podobnie, ale chcę żeby te wpisy stały się jeszcze bardziej przyjazne dla użytkowników, którzy nie mają pojęcia czy pisząc Snapdragon właśnie ich nie obrażam. Pewnie w tym momencie ludzie, którzy wiedzą trochę więcej ze smutkiem spojrzą na na te literki i stwierdzą, że teraz to będzie tutaj papka bez żadnych konkretów.

Otóż nie! Dla maniaków też mam coś w zanadrzu i będą to teksty skupiające się na konkretnych funkcjach danych urządzeń, które powstawać będą w razie potrzeby (np. Test wodoszczelności Xperii M4 Aqua). Taki podział sprawi, że wszystko będzie dziać się dużo szybciej, a na testy nie trzeba będzie czekać długimi tygodniami. Co najważniejsza dla mnie taki podział jest wygodniejszy, a dla Was powinien również być przyjemniejszy w odbiorze.

Dajcie mi znać co myślicie o takim podziale i zawsze można wprowadzić do niego jeszcze drobne korekty.

P.S. A chcielibyście może więcej filmów?


Źródło: kaboompics.com

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

Next Post