SzklanySamuraj.pl

Nie wiem jak Ty, ale ja wychodzę z założenia, że smartfon jest jedynym aparatem jaki potrzebuje. Świetnym dowodem są poniższe zdjęcia zrobione różnymi Xperiami.

Ostatnio zaprezentowałem Wam nową serię, w której mam zamiar pokazywać pięknie sfotografowane smartfony. Dla Ciebie to może być nudne, ale ja wychodzę z założenia, że zrobienie odpowiedniego zdjęcia wymaga ogromu pracy oraz wiedzy, więc warto to docenić. Dzisiejszy tekst jest podobny, ale zamiast telefonów pokazuje urokliwe widoki, które zostały nimi uwiecznione. Na pierwszy ogień idzie kilka ciekawych ujęć zrobionych różnymi Xperiami.

Możecie też oczywiście dać mi lajka (lub dwa) na Instagramie: @SzklanySamuraj oraz @Kondux.

Zaczynajmy!

Post udostępniony przez miso (@t.miso)

Zakładam, że w którymś z przypadków mogłem się pomylić, ponieważ zdjęć szukam po tagach. Jeśli tak się stanie, serdecznie przepraszam.

Zdjęcie główne jest mojego autorstwa, zostało zrobione Xperią XA1 i moim zdaniem prezentuje się całkiem dobrze. Oczywiście jeśli macie ciekawy przykłady pojedynczych fotografii lub całych profili, w których są zdjęcia telefonami Sony, to podrzucajcie linki w komentarzach.

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

There are currently no comments.

Next Post