SzklanySamuraj.pl

W całym roku 2017 na różne rynki trafiło tylko kilka Xperii. Większość była dość dobrze przemyślana, tylko która z nich jest Waszym zdaniem najciekawsza?

Rok temu postanowiłem zapytać Was o to, która z zaprezentowanych w 2016 roku Xperii jest Waszym zdaniem najciekawsza. Paradoksalnie nie postawiłem na najmocniejszy z dostępnych modeli, a wybrałem Xperię X, czyli wydajnego średniaka, który miał udawać flagowca. Niedawno co prawda zmieniałem telefon i kupiłem jednak XZ-tkę, ale brałem po prostu to co starczy mi na nieco dłużej.

Dziś jednak zastanówmy się, który z zeszłorocznych telefonów Sony jest najciekawszy. Standardowo już najpierw głosujemy, a potem dziele się swoją opinią.

Gotowi?

Zagłosowaliście już?

No to jazda!

Moim zdaniem w 2017 roku najciekawsza była Xperia XA1 Plus!

Pewnie wielu z Was jest teraz zaskoczonych, ale to moim zdaniem najlepszy wybór, ponieważ to średniak, któremu niemal nic nie brakuje. Bardzo polubiłem się z modelem XA1, ale miał on jednak kilka wad, jak chociażby bardzo mała bateria czy brak czytnika linii papilarnych. W wariancie z plusem zostało to poprawione, a jedynym sporym minusem może być plastikowe wykonanie. Za +/- 1500 złotych można na to przymknąć oko.

Już nie mogę doczekać się aż to urządzenie trafi do mnie na testy Obstawiam, że może to być prawdziwy hit. Musi tylko wejść do sprzedaży, gdyż na razie był dostępny tylko w Plusie.

Dodam jeszcze, że gdyby nie ten model, to postawiłbym na Xperię XZ Premium. Nie chodzi mi nawet o specyfikację, wygląd czy możliwości, ale o fakt, że wielu ludzi właśnie dzięki niej zaczęło marzyć o smartfonach Sony. Sam znam kilka osób, które stwierdziły, że ma ona w sobie to coś i musi kiedyś wylądować w ich kieszeni. Dla japońskiej marki to niezwykle ważne, ponieważ już od dawna nie rozpalała zmysłów.

No to jak, zgadacie się ze mną, a może macie kompletne inne zdanie?

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

  • Sony Xperia xz1 i xz premium świetne smartfona widziałem sklepie eleganckie


Next Post