SzklanySamuraj.pl

Na targach MWC zostało pokazanych kilka ciekawych smartfonów, ale według organizatorów to Xperia XZ Premium okazała się najciekawsza!

Dokładniej rzecz mówiąc, Xperia XZ Premium została najlepszym nowym smartfonem na targach MWC 2017. Patrząc na to, że zostały zaprezentowane także nowości Huawei’a oraz LG, jest to spore wyróżnienie.

Czy zasłużone?

Raczej tak. Oczywiście można powiedzieć że G6 jest ciekawszy, ale Xperia pod kilkoma względami jest prawdziwą perełką, więc śmiało można było przyznać jej to miano.

Xperia XZ Premium to nasz smartfon z największym potencjałem technologicznym w historii powiedział Hiroki Totoki, Prezes i CEO w Sony Mobile Communications. ‒ Jesteśmy zaszczyceni dowodami uznania: Xperia XZ Premium zyskała aprobatę naszych partnerskich operatorów, mediów, konsumentów i partnerów przemysłowych, co jest świadectwem skuteczności w naszym nieustannym dążeniu do innowacji, do dostarczania użytkownikom wysokiej jakości produktów i doznań.

Warto wspomnieć, że najlepszą aplikacją mobilną zostało Pokemon GO, a najlepszym smartfonem zeszłego roku Galaxy S7 Edge. Obydwie nagrody, moim zdaniem, również w pełni zasłużone.


Źródło: globalmobileawards.com via blogs.sonymobile.comblogs.sonymobile.com

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

There are currently no comments.

Next Post