SzklanySamuraj.pl

Ważny dzień zbliża się wielkimi krokami? Jeśli tak, czas zadbać o prezenty na Komunię… ale co wybrać? To pytanie każdego roku zadaje sobie naprawdę wiele osób. Skoro możliwości jest doprawdy mnóstwo, to jak znaleźć tę idealną – i przy okazji nie zbankrutować?

To prawda, że niektóre osoby gotowe są przeznaczyć naprawdę duże środki na upominki komunijne. Jeśli chcą i mogą sobie na to pozwolić, trudno mieć do nich o to pretensje. Natomiast zdecydowanie nie oznacza to, że także inni powinni ślepo podążać za tym specyficznym trendem. Nie zawsze przecież kupuje się prezent na Komunię własnego chrześniaka, nie zawsze jest się też zaproszonym na uroczystość do najbliższej rodziny. Innymi słowy – w wielu przypadkach niewielki upominek komunijny w zupełności wystarczy.

To jednak, że prezent na Komunię będzie nieduży, nie znaczy bynajmniej, że musi być zwyczajny.

Jak zadbać o to, by prezenty komunijne były miłą niespodzianką?

Co kupić, nie wydając majątku?

Prezenty personalizowane na Komunię

Jest co najmniej kilka różnych pomysłów na to, jak poradzić sobie w takiej sytuacji, niemniej jednak wybór prezentu personalizowanego wydaje się najlepszą opcją.

Dlaczego?

Z kilku względów. Przede wszystkim prezent personalizowany na Komunię czy inne okazje może być naprawdę niedrogi – nic nie stoi na przeszkodzie, aby przygotować go chociażby na bazie… kartki okolicznościowej! Za przykład niech tu posłuży personalizowana kartka GOŁĄB na pamiątkę Pierwszej Komunii Świętej. Wyróżnia się oryginalnym kształtem – to na pewno, ale na tym nie koniec. Można umieścić na niej własny napis, dzięki czemu kartka przestanie być uniwersalna, a stanie się bardzo osobista.

To właśnie druga z najważniejszych zalet upominków z personalizacją – wystarczy odrobina kreatywności i dobry pomysł, aby stworzyć coś naprawdę wyjątkowego, niepowtarzalnego, jedynego w swoim rodzaju. Coś, co w dodatku stanie się dla obdarowanej osoby niezwykle osobistą pamiątką. Warto się przekonać!

Inną – równie dobrą – propozycję stanowić będą czekoladki belgijskie KOMUNIA. To kolejny niezwykle ciekawy prezent na Komunię, który z całą pewnością ucieszy obdarowane dziecko (a także jego rodziców, jeżeli oczywiście dziecko zechce się z nimi podzielić). Pyszna zawartość i personalizowane specjalnie na tę okazję opakowanie tworzą idealne połączenie.

Decydując się na personalizowane prezenty na Komunię, masz naprawdę duży wybór. Możesz sięgnąć zarówno po bardzo klasyczne pomysły w odświeżonych, oryginalnych wydaniach. Możesz też postawić na coś zupełnie innowacyjnego, nietypowego – coś, co zdecydowanie na pierwszy rzut oka nie wygląda na upominek komunijny. Ale skoro nigdzie nie jest powiedziane, jak właściwie prezenty komunijne powinny wyglądać, to… absolutnie nic nie stoi na przeszkodzie, aby poeksperymentować.

Jeśli więc spodobała Ci się idea personalizowanych upominków – na różne okazje – zajrzyj już teraz na Crazyshop.pl, gdzie czekają na Ciebie najlepsze pomysły na personalizowane prezenty na Komunię i nie tylko!

 

Źródło: Artykuł sponsorowany 

Admin i autor bloga SzklanySamuraj.pl, piszę głównie o smartfonach, technologii, operatorach, subskrypcjach i usługach związanych z branżą telefonii i hi-tec.

View Comments

There are currently no comments.

Next Post