SzklanySamuraj.pl

Julia Kuczyńska, znana szerszemu odbiorcy jako Maffashion została najbardziej wpływową blogerką na świecie. #PolakPotrafi

W Polsce to się nie da!

Sam nie wiem ile już razy słyszałem takie słowa, ale zawsze patrzyłem na ich twórcę w pewnym przymrużeniem oka. Wierzę w to, że są lepsze kraje na życiowy start, ale Polska nie jest złym miejscem. Ba, jest całkiem fajna! Większość z nas ma co jeść, ma gdzie spać i ma w co się ubrać. Czasem tego wszystkiego jest więcej, czasem bywa lepiej, ale ogólnie tragedii nie ma. Świetnym tego przykładem jest Julia Kuczyńska, czyli Maffashion. Pozwolicie, że oddam jej głos:

Co za dzień! Co za miesiąc! Ciagle nie wierze, że takie rzeczy się dzieją. TA informacja jest jakimś szokiem nie do opisania! To chyba jedno z najważniejszych wyróżnień, sukcesów jakie do tej pory mi się przytrafiły! Jedno wielkie WOW!!!! ???? „Polka na szczycie listy najbardziej wpływowych blogerów” http://wwd.com/business-news/media/20-most-influential-bloggers-10759942/ „Międzynarodowa agencja marketingowa Tribe Dynamics, w oparciu o działania blogerów i influencerów z branży modowej w mediach społecznościowych, sporządziła listę 20 najbardziej wpływowych nazwisk, które w 2016 roku przyczyniły się do sukcesu największych topowych marek na świecie. Raport sporządzono, przypisując konkretną wartość dolara do każdego działania dla gigantów modowych.” Jestem w oooooogromnym szoku! Dziękuję, że cieszycie się razem ze mną! Że wysyłacie mi tyle wiadomości i cudownych komentarzy! Nakręcacie do działania, dajecie kopa do realizowania kolejnych projektów! Cieszę się, że od tulu lat mi kibicujecie i wspieracie! W dodatku chwile temu dowiedziałam sie ze ponownie zostałam ciocia!!! Brat, Sylwia ?????! Ten dzień to istne szaleństwo!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Julia K. (@maffashion_official)

Maff jest jedną z najlepszych polskich blogerek, ale jak widać i na świecie sporo znaczy. Według badania przeprowadzonego przez WWD, Julia – mimo skromniejszej liczby obserwujących niż światowa czołówka – dla firm, które reklamowała zarobiła w 2016 około 64,8 miliona dolarów.

To pokazuje, że jak się chce, to można osiągnąć międzynarodowy sukces, niezależnie od narodowości i języka.

Gratulacje Julia, rozwaliłaś system, ale mam nadzieję, że to nadal dopiero początek!


Zdjęcie: Maffashion

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

There are currently no comments.

Next Post