SzklanySamuraj.pl

Cześć! Nazywam się Konrad Błaszak i od lat siedzę w sieci. Dziś to Ty wpadłeś na mojego bloga, więc można poznamy się trochę lepiej?

Zacznę od tego, że nie lubię pisać o sobie, a sporo naprodukowałem się już w specjalnym tekście o mnie i o tym blogu. Powtarzanie tego tutaj nie miałoby większego sensu, więc można zacznijmy nieco inaczej.


Cześć! Nazywam się Konrad i jestem blogerem już od kilku lat. Zaczynałem w sieci jako Kondux i na początku pisałem – jak chyba większość – o pierdołach. Po kilku miesiącach odkryłem, że jara mnie czytanie o technologiach, ze szczególnym uwzględnieniem wszystkiego co dotyczy rynku smartfonów. Nie minęło dużo czasu, a tworzeniu takich tekstów stało się moją pracą. Dlatego jesteś właśnie tutaj, na Szklanym Samuraju, czyli blogu technologicznym.

Na razie mam dla Ciebie tyle informacji, ale śmiało możesz zadać pytania, także na portalach społecznościowych lub mailowo:

Facebook – Szklany Samuraj /Konrad (profil prywatny)

Instagram – @Kondux

Mail – kondux@gmail.com

Twitter – Kondux

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

There are currently no comments.

Next Post