SzklanySamuraj.pl

Wiele rzeczy przeczytałem w ostatnich tygodniach o Pokemonach, ale to pierwszy przypadek, gdy jeden z nich został oskarżony o gwałt!

Pokemon GO to gra, która wzbudza ogromne emocje. Wśród milionów graczy znajdą się tysiące ludzi, które grają w nią zbyt często lub traktują ją zbyt poważnie. Jedną z takich osób jest prawdopodobnie kobieta z Rosji. Jak można przeczytać na DailyMail.co.uk, bohaterka tego tekstu obudziła się rano i – jak sama twierdzi – zobaczyła na sobie wielkiego Pokemona, który ją gwałcił! Nie zdradziła jaki to był stwór.

Co więcej, według pokrzywdzonej kobiety, w domu ma dużo siedlisko Pokemonów i czuje to nawet jej pies, który szczeka za każdym razem, gdy ona odpala grę.

Zarówno mąż, jak i zebrana policja zgodnie stwierdzili, że kobieta powinna udać się do psychiatry. Kobieta umówiła się na wizytę. Miejmy nadzieję, że to koniec tej historii…


Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkim co dotyczy świata Pokemon Go, to zostawcie lajka poniżej oraz dołączcie do grupy: Pokemon GO Najlepsi Trenerzy!

Nie zapomnijcie zajrzeć też na stronę PokeTrener.pl, gdzie regularnie pojawiają się nowości ze świata Pokemonów!

Możecie też zajrzeć na Stronę Główną, gdzie jest sporo technologicznych tekstów!


Zdjęcie: Pixabay.com

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

Next Post