SzklanySamuraj.pl

Jeśli korzystacie z Instagrama to wiecie, że w aplikacji można mieć podłączone tylko jedno konto, a to dla wielu spory minus. Na szczęście niedługo ma on zniknąć.

Jeśli jeszcze tego nie zauważyliście, to muszę się Wam przyznać, że jestem Instagramowym maniakiem. Aktualnie prowadzę aktywnie dwa konta (@Kondux i @SzklanySamuraj), a dodatkowo jedno jest zawieszone (@WiecznieNaDiecie) i nie wiem czy do niego wrócę. Mogę tylko zdradzić, że planuję już kolejne i pewnie za jakiś czas z nimi ruszę. Co prawda do Asi Szwałek, która prowadzi ich 11 nadal mi sporo brakuje, ale może kiedyś uda mi się ją dogonić. Jedno jest pewne, przy kilku profilach brak mi możliwości korzystania z nich bez ponownego logowania. To naprawdę utrudnia moje internetowe życie i dlatego gdy nie mam testowych smartfonów to używam Lumii 640 z Windows Phone’m, gdzie jest 6tag. Działa on wybitnie opornie, ale wrzucanie zdjęć jest w porządku, a na dodatek mogę podłączyć sobie kilka kont. Na szczęście niedługo mam dostać lepszy wybór.

Jak informuje androidpolice.com Instagram testuje możliwość korzystania z kilku profili w jednej aplikacji. Jeśli korzystacie z wersji testowej o numerze 7.12 to też możecie mieć taką możliwość. Niestety nie jest to standard i na razie jedynie wybrane telefony dostały ten dodatek. Ja sprawdziłem na dwóch urządzeniach (Xperia Z3 Compact oraz LG G3) i niestety na żadnym nie mam tego dodatku, ale możliwe, że Wy będziecie mieć więcej szczęścia. Jeśli chcecie się przekonać jak to działa możecie zaczekać, aż Instagram zakończy testy i zaktualizuje aplikację lub skorzystać z wersji próbnej. Możliwości są dwie: ściągnięcie odpowiedniego pliku (APK) lub program beta testów. Działa to tak, jak widać na poniższych zdjęciach. Zmienianie kont jest bardzo proste i będzie można to robić z ekranu własnego profilu:

Jeśli Instagram Was nie interesuje – a jest taka szansa – to ten wpis dla Was nie ma sensu, jednak jeśli podobnie jak ja jesteście maniakami wrzucania korzystania z niego, to na pewno długo czekaliście na tę zmianę. Ostatnio dodano poziomie i pionowe zdjęcia, a jak tylko zostanie wprowadzona możliwość korzystania z wielu kont to Instagram może bardzo wiele zyskać. Oczywiście zdecydowanie większość osób używa tylko jednego, ale jest to ruch skierowany w stronę maniaków oraz firm. Osoby odpowiadające za profile marketingowe mają często także swoje, więc dla nich taka zmiana będzie idealna. Dla mnie oczywiście też.

Aktulizacja!

Instagram na swoim blogu właśnie poinformował, że można podpiąć maksymalnie 5 kont w jednej aplikacji. WOW!


A jeśli wpis Ci się spodobał i chcesz być na bieżąco to zostaw lajka. Dzięki!


Źródło: apkmirror.com via androidpolice.comphonearena.com

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

  • PanBluPanBlu

    Author Odpowiedz

    Dzięki za informację, sam zastanawiam się nad otwarcie drugiego profilu, ale bałem się, że będzie to strasznie upierdliwe. Teraz chyba się zdecyduję.


    • Jeszcze przez jakiś czas będzie, chyba że należysz do szczęśliwców i wersja testowa ma u Ciebie już tę opcję 😉


Next Post