SzklanySamuraj.pl

HTC U11 wydaje się telefonem kompletnym. Nie dość, że ma mocny aparat, wygląda ciekawie, to jest również mocną bestią! 

Nikogo chyba nie zaskoczę faktem, że to iPhone’y są najwydajniejszymi urządzeniami na rynku i większość, nawet bardzo mocnych produktów z Androidem, nawet nie ma do nich startu. Dopiero ostatnio OnePlus 5 okazał się nieco szybszy niż siódemka od Apple’a. Musiało minąć kilka dobrych miesięcy zanim produkt giganta z Cupertino został pokonany. Cóż, parafrazując Steva’a Ballmera mógłbym powiedzieć: optymalizacja, optymalizacja, optymalizacja! To jest klucz do sukcesu.

I o tym kluczu najprawdopodobniej mocno myślało HTC przy tworzeniu swojego ostatniego, flagowego urządzenia, czyli U11. Zresztą, sami zobaczcie najnowsze wyniki z benchmarka AnTuTu:

HTC U11 średnio zdobył 180 079 punktów, a dotychczasowy lider, czyli iPhone 7 Plus, osiągnął 174 299 pkt. Różnica nie jest ogromna, ale Tajwańczycy jako pierwszy wyprzedzili flagowy produkt amerykańskiej firmy. To już można nazwać jakimś sukcesem, chociaż to nadal tylko mniej lub bardziej bezsensowna walka na cyferki.

Mimo mojego zdania o benchmarkach, uważam że to spory sukces HTC, ponieważ pokazuje, że jest to telefon kompletny. Oprócz świetnej wydajności, nie wolno zapominać o genialnym aparacie, który według specjalistów z DXOMark jest najlepszy wśród urządzeń mobilnych. Dodając do tego ciekawą funkcję ze ściskaniem oraz niebanalny wygląd, mamy obraz smartfona, który może zdobyć wielu fanów.

Tym razem muszę to powiedzieć…

Dobrze rozegrane Tajwańczycy, gratulacje!


Źródło: AnTuTu via GSMArena.com, Zdjęcia: techjuice.pk

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

There are currently no comments.

Next Post