SzklanySamuraj.pl

Nie dalej jak kilka dni temu, pisałem że przyszłością rynku może być dorzucanie drugiego smartfona jako gratisu. HTC wzięło sobie te słowa do serca i to z przytupem!

Ostatnia promocja obejmowała dwa modele Alcatela ze średniej półki, co było moim zdaniem świetnym zagraniem. W końcu nie każdego stać na flagowca, jak w przypadku wcześniejsze oferty na LG G6 oraz K10 za symboliczną złotówkę. Mimo kilku różnic, obydwie propozycje wydają mi się ciekawe, ponieważ drugi produkt można wykorzystać na kilka sposobów, jak chociażby na prezent czy jako smartfon zastępczy.

Jeśli myślicie podobnie, to może przypaść Wam do gustu kolejna tego typu promocja, w której do zgarnięcia jest HTC U Ultra oraz HTC U Play za 2699 złotych! Ofertę można znaleźć w sklepie X-Kom.

Normalnie za mocniejszy z modeli trzeba w tym samym sklepie zapłacić 2799 złotych, więc zestaw wydaje się genialny. Nadal bardzo dobrze wypada po przejrzeniu cen na obydwa urządzenia w sieci, gdzie najtaniej te smartfony można dostać na stronie producenta: U Ultra – 2049 złotych, a U Play – 1099 złotych. Jak łatwo policzyć, osobny zakup tych dwóch telefonów to wydatek rzędu 3148 złotych. Nieco taniej można je dostać po zapisaniu się do HTC Club, ale ciągle oferta za 2699 złotych jest nie do pobicia!

Dwa dobre telefony w atrakcyjnej cenie!

Wymienione wyżej urządzenia może i nie są tak atrakcyjne jak HTC U11, ale zdecydowanie warto się nimi zainteresować. Trochę więcej napisałem o nich w osobnym wpisie: HTC U Ultra i U Play, pokazują że Tajwańczycy jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa

Podsumowując, takie promocje mi się podobają! Jeśli akurat szukacie dużego i mocnego telefonu (z fajnym rozwiązaniem jakim jest dodatkowy ekran), a przy okazji chcielibyście kogoś obdarować dobrym średniakiem, to chyba musicie rozbić świnkę skarbonkę.

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

There are currently no comments.

Next Post