SzklanySamuraj.pl

Sony w tym roku ma postawić na przemyślane flagowce oraz ciekawe średniaki, a jednym z nich będzie Xperia E4, która właśnie pojawiła się w sieci!

Sony Xperia E4 trafiła już w pełnej krasie jakiś czas temu do sieci, ale nie mogliśmy być pewni czy tak będzie wyglądać (i czy taka będzie specyfikacja) produktu finalnego. Teraz do internetu trafiły kolejne informacje o tym smartfonie, które są takie same jak w poprzednich przeciekach.

Xperia E4 będzie mieć 5-calowy ekran o rozdzielczości 960 x 540 pikseli, 4-rdzeniowy procesor MediaTek MT6582 o taktowaniu 1,3 GHz oraz 1 GB pamięci operacyjnej RAM. Poza tym znajdziemy w nim prawdopodobnie 8 GB pamięci wbudowanej, 5-megapikselowy aparat główny oraz 1,9 mpix na przodzie. Xperia ta będzie pracować pod kontrolą Androida 4.4 KitKat, ale według wcześniejszych przecieków w ciągu 6 miesięcy ma dostać 5.0 Lollipop.

 

Na załączonych obrazkach nieznacznie się one od siebie różnią wizualnie, więc ostateczny wygląd nie jest znany. Poza tym bardzo podobnym, lecz trochę mniejszym modelem jest również Sony E2003/E2033, który także może zostać pokazany na targach MWC w Barcelonie.


Chcesz być na bieżąco z informacjami o Sony i Xperiach? Daj lajka!

Źródło: xperiablog.net

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

 • Czyli idziemy w stronę Samsunga i robimy takie same z wyglądu telefony, byleby przypominały flagowce i nikt ich nie mógł odróżnić od siebie.


  • KonduxKondux

   Author Odpowiedz

   Ma to swoje zalety, bo moja M2 wygląda bardzo dobrze. Jednak racja, że z drugiej strony kopie flagowców na siłę mogą wprowadzać chaos w głowach klientów.


   • Wiem, że jest bardzo dobra, ale jestem przeciwny takiemu czegoś, nie ważne, czy Samsung, Sony, czy HTC.
    Uważam, że każda klasa, czy to budżetowa, czy premium, powinna dać się odróżnić.
    Nie stać kogoś na premium? To niech pretenduje, że jest inaczej i niech nie stara się wyglądać na bogatszego, niż jest.
    Nie stać mnie na Lumię 930, mam Lumię 520 (no, aktualnie posiadam Yezz Billy 4.7) i nie próbuję zgrywać bogatszego, nie kupuję podróbek iPhone’ów.
    Kiedyś potrafiłem odróżnić każdy model i wymienić z daleka jaka to marka i model, dzisiaj widzę tylko, jaka to marka…
    Ponadto, zaczynam być znudzony tym co widzę w branży. Nowy Samsung? Wygląd taki sam jak poprzednicy. Nowe Sony? Zero zmian. Nowe HTC? Dodali dwie kamery. Nowa Lumia? Lipa. Czytam to wszystko i jedyne co potrafię z siebie wydusić, to „meh”
    Ostatnio jedyne co mnie urzekło wyglądem, to nowy Sharp Aquos Crystal, Blackberry Classic oraz Passport, a potem nic.


    • KonduxKondux

     Author Odpowiedz

     Niestety w dużym stopniu jest tak jak mówisz. Ja mam cichą nadzieję, że budżetowce od Sony będą wyglądać jak Xperia SP lub jeszcze lepiej jak Xperia S. To były (są?) bardzo ciekawe pomysły moim zdaniem 😉


Next Post