SzklanySamuraj.pl

Sony od kilku generacji chwali się wodoszczelnością swoich smartfonów, ale mało kto wie jak to naprawdę wygląda. Większość w to nie wierzy, więc postanowiłem to sprawdzić topiąc Xperię M4 Aqua!

Recenzja tej Xperii pojawi się na blogu niedługo, teraz możecie sprawdzić pierwsze wrażenia z jej użytkowania. Jest to bardzo solidna średnia półka, a jej wyróżnikiem jest między innymi wodoszczelność. Dzięki temu nie tylko zachlapania, ale również zanurzenie co głębokości 1 metra nie powinny być jej straszne. A jak to wygląda w praktyce? Sami zobaczcie:

Jak widać Xperia M4 Aqua przetrwała, a jedynym minusem jest nieco cichszy głośnik zaraz po wyjęciu z wody. Po kilku godzinach, gdy wody w nim już nie ma wszystko wróciło do normy. I tak, wodoszczelność Xperii to nie pic na wodę (haha, taki żart). Odsłonięty port microUSB w niczym nie przeszkadza i śmiało można M4 Aqua trochę podtopić. Oczywiście korzystanie z telefonu pod wodą jest niewykonalne, ale dzięki fizycznemu przyciskowi migawki zrobienie zdjęcia nie powinno być problemem.

Jeśli macie jeszcze jakieś pytanie to piszcie, a ja na razie idę napić się coli, bo jeszcze mi serce lata jak szalone jak oglądam ten film…


A jeśli wpis Ci się spodobał i chcesz być na bieżąco to zostaw lajka. Dzięki!

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

Next Post