Czy Sony Xperia M4 Aqua jest wodoszczelna? Sprawdziłem to!

Czy Sony Xperia M4 Aqua jest wodoszczelna? Sprawdziłem to!

Sony od kilku generacji chwali się wodoszczelnością swoich smartfonów, ale mało kto wie jak to naprawdę wygląda. Większość w to nie wierzy, więc postanowiłem to sprawdzić topiąc Xperię M4 Aqua!

Recenzja tej Xperii pojawi się na blogu niedługo, teraz możecie sprawdzić pierwsze wrażenia z jej użytkowania. Jest to bardzo solidna średnia półka, a jej wyróżnikiem jest między innymi wodoszczelność. Dzięki temu nie tylko zachlapania, ale również zanurzenie co głębokości 1 metra nie powinny być jej straszne. A jak to wygląda w praktyce? Sami zobaczcie:

Jak widać Xperia M4 Aqua przetrwała, a jedynym minusem jest nieco cichszy głośnik zaraz po wyjęciu z wody. Po kilku godzinach, gdy wody w nim już nie ma wszystko wróciło do normy. I tak, wodoszczelność Xperii to nie pic na wodę (haha, taki żart). Odsłonięty port microUSB w niczym nie przeszkadza i śmiało można M4 Aqua trochę podtopić. Oczywiście korzystanie z telefonu pod wodą jest niewykonalne, ale dzięki fizycznemu przyciskowi migawki zrobienie zdjęcia nie powinno być problemem.

Jeśli macie jeszcze jakieś pytanie to piszcie, a ja na razie idę napić się coli, bo jeszcze mi serce lata jak szalone jak oglądam ten film…


A jeśli wpis Ci się spodobał i chcesz być na bieżąco to zostaw lajka. Dzięki!