SzklanySamuraj.pl

Smatfony z klapką lata świetności mają już dawno za sobą, ale czy to znaczy, że nie mają sensu?

Już dawno minęły czasy, w których to smartfony z klapką były jednymi z najciekawszych na rynku. Kiedyś, niemal każdy chciał mieć taki produkt, ponieważ on był „cool”, a teraz kojarzy się jedynie z urządzeniami dla dziadków. Ja również miałem nadzieję, że takie cudo wpadnie w moje ręce, najlepiej od Motoroli, ponieważ modele z serii RAZR prezentowały się genialnie. Stety lub niestety, takie telefony nie przetrwały próby czasu i teraz można spotkać je jedynie w komisach… lub Azji. Samsung jest jednym z nielicznych dużych producentów, który jeszcze pokazuje smartfony z klapką. Może i przeważnie nie wyróżniają się one pod względem możliwości czy specyfikacji, ale to ich budowa jest najważniejszym z plusów.

Nowości Samsunga (Galaxy Folder 2) nie ma nawet specjalnie co przedstawiać, ale gdyby było inaczej? Według licznych plotek, Koreańczycy pracowali lub pracują nad urządzeniem kryjącym się pod oznaczeniem kodowym – SM-W2017. To smartfon mogący rywalizować z innymi flagowcami, ale zamknięty w obudowie z klapką. I tutaj właśnie zrodziło się moje pytanie.

Czy gdybyście mogli dostać smartfona z klapką, który pod względem specyfikacji/możliwości spełniałby Wasze wymagania, a cena nie byłaby zabójcza, zdecydowalibyście się na niego?


Źródło: Samsung via androidcommunity.com

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

There are currently no comments.

Next Post