SzklanySamuraj.pl

Dla wielu Xperie są nudne, ponieważ od kilku generacji ich wygląd zmienił się minimalnie. Rewolucja może nastąpić na wiosnę, co potwierdza również moje źródło. Sony pójdzie w stronę Samsunga!

Kilka dni temu, technologiczny świat obiegła informacja, że Sony szykuje zmiany i wiosną Xperie doczekają się sporego odświeżenia wyglądu. „OmniBalance” ma zostać zastąpiony przez „Mirai”, czyli przyszłość. Niestety razem z tą informacją, do sieci nie trafiło nic więcej. Szkoda, ale nawet taki strzępek czegokolwiek napełnia nadzieją fanów Sony. W końcu los może się odmieni i japońska marka zacznie piąć się w górę.

Jeśli moje źródła się nie myli, to tak rzeczywiście może być!

Kolejne Xperie będą przypominać Samsungi!

Od razu muszę zaznaczyć, że takie informacje mam od jednego urzędnika, który podobno ma dobre kontakty z przedstawicielami Sony. Nie znam go prywatnie, a te informacje wyciekły przy całkowicie przypadkowej rozmowie, przez co sam patrzę na nie z dużym dystansem i Wam również tak radzę do nich podejść.

To moje nieoczekiwane źródło zdradziło, że widziało film z linii produkcyjnej Sony, na której tworzą się nowe Xperie przeznaczone na targi MWC w Barcelonie. To właśnie na nich według wcześniejszych źródeł, japońska korporacja ma znacząco odświeżyć swoje urządzenia. Udało mi się jedynie wyciągnąć to, że nadchodzące smartfony będą przypominać topowe Samsungi. Tak, nadchodzące telefony mają mieć bezramkowe ekrany.

Strzelam, że Japończycy nie zrobią wiernej kopii serii Galaxy S, a jedynie pójdzie ona w podobnym kierunku przy zachowaniu podobieństwa do obecnych urządzeń (czyli trochę bardziej kanciasta, może Xperiom bliżej będzie do Note’a 8?).

Niestety to wszystko. Nie dużo, ale informacje te całkowicie się pokrywają z tymi, które pojawiły się do tej pory. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że są one prawdziwe, ponieważ taką Xperię – szczególnie Compacta! – chętnie zobaczyłbym w swojej kieszeni!

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

  • Mam nadzieję, że nie. Taki Mi Mix, ale z podobnej grubości ramką nad, jak ta pod, byłby idealnym urządzeniem. Ale nic mniej… proszę…


    • Cóż, chyba jesteśmy zmuszeni poczekać jeszcze te kilka miesięcy, bo nawet za dużo przecieków o wyglądzie nie trafia do sieci 🙂


Next Post