SzklanySamuraj.pl

Szybcy i Wściekli to seria, w której znajdziemy pięknie kobiety, świetną muzykę oraz fenomenalne samochody. Dzisiaj skupimy się na 5 najpiękniejszych niewiastach.

Muszę Wam się do czegoś przyznać, na początku chciałem zrobić ranking 10 najpiękniejszych kobiet z serii Szybcy i Wściekli, ale się nie da! Niby te filmy tylko o samochodach i kobietach, ale przedstawicielek płci pięknej jest tam jak na lekarstwo. Oczywiście mówię tutaj o rolach, które cokolwiek wnoszą do filmu. Nie brałem nawet pod uwagę aktorek, których rolą była zagranie trzeciej dziewczyny od lewej strony za żółtym samochodem, gdy akurat jeden z głównym bohaterów przez chwilę na niego spojrzał. To nie miałoby sensu, trzeba mierzyć wysoko, więc i ja wybierałem spośród najważniejszych.

Polecam oczywiście tez recenzję ostatniego filmu z tej serii, który mnie zainspirował do tego tekstu: Szybcy i Wściekli 7 to piękny i wzruszający hołd dla Paula Walkera

5. Nathalie Kelley – Neela

nathalie_kelley-normal

Piąte miejsce zajęła Nathalie Kelley, którą możecie pamiętać z Tokyo Drift. Była to miłość głównego bohatera, o którą częściowo toczył się spór między nim, a tym złym. Jest to bardzo piękna kobieta pochodząca z Peru. Bez wątpienia zasługuje na miejsce w pierwszej piątce.

4. Nathalie Emmanuel – Ramsey

589257

Kolejne miejsce zajęła Nathalie Emmanuel, którą jest świeżynką w serii Szybkich i Wściekłych, ale od raz dała się zapamiętać z bardzo dobrej strony. Pani haker w niczym nie przypomina stereotypowego przedstawiciela tego zawodu i mi to wcale nie przeszkadza. Jeśli podobnie jak ja jesteście fanami Gry o Tron to możecie kojarzyć ją z roli Missandei. Gdy pierwszy raz ujrzałem ją na ekranie to od razu pomyślałem, że przypomina mi Rihannę, a to duży komplement.

3. Jordana Brewster – Mia Toretto

233673

Drugie i trzecie miejsce na podium to był bardzo ciężki wybór, ale zdecydowałem, że na brąz zasłużyła Jordana Brewster. Tej postaci chyba nie muszę nikomu przedstawiać. Mia to siostra Dom’a oraz żona Brian’a. Na miejsce w rankingu zasłużyła sobie tym, że czasem na ekranie wygląda jak przesłodka przyjaciółka, którą znamy od lat, ale jak chce to staje się obiektem pożądania. Jak takich kobiet nie podziwiać?

2. Gal Gadot – Gisele

Gal-Gadot-wallpaper

Batalię o drugie miejsce Gal Gadot minimalnie wygrała z Mią. Obydwie panie bardzo się od siebie różnią, ale ciężko jest jednoznacznie, która jest numerem jeden w tym starciu. Na początku czwórki, Gisele była tą złą, ale jeszcze przed końcem filmu zmieniła zdanie. Tej niesamowicie pięknej kobiety nie chciałbym spotkać w ciemnej uliczce, ponieważ jest naprawdę twarda i świetne sobie radzi nawet w dużych tarapatach.

1. Elsa Pataky – Elena Neves

elsa-pataky-488730-1

No i w końcu miejsce pierwsze wędruje do Elsy Pataky. Na początku policjantka, potem uciekinierka i dziewczyna Dom’a, a na końcu agenta służb specjalnych. Bardzo piękna kobieta i chociaż przez dużą część jej czasu antenowego widzimy ją w mundurze to nie można negować jej urody. Romantyczka, która w każdej części robi coś dla idei, co tylko dodaje jej uroku. Uwaga, jeśli będziecie chcieli jej wysyłać listy miłosne to muszę Was ostrzec, że jej mężem jest Thor. Tak, ten Thor!

Oprócz tej piątki jeszcze kilka pięknych pań wystąpiło w filmach Szybcy i Wściekli, więc śmiało możecie podrzucać w komentarzach Wasze typy.


Zdjęcia: 1, 2, 3, 4, 5, 6

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

 • Nathalie jest cudowna! Jestem jej fanką od czasu, gdy pierwszy raz ją zobaczyłam w Grze o tron.


 • Nie! Nie! Nie! Gdzie Michelle Rodriguez? T,T


 • Wszystkie bym… zaprosił na sok 🙂


 • Dawniej były Aniołki Charlie’go, a dziś babeczki z „Szybkich i wściekłych”. Fajnie.


 • YzojaYzoja

  Author Odpowiedz

  a nie mogłeś napisać, że spoilerujesz F&F?


  • A są tu jakieś spojlery z nowej części?


   • YzojaYzoja

    Author Odpowiedz

    na początku policjantka, potem uciekinierka i dziewczyna Dom’a, a na końcu agenta służb specjalnych.

    Ja skończyłam oglądanie na Tokio Drift, ale reszta już czeka w kolejce do oglądania


    • To nadrabiaj 😉 Ja sobie pozwalam spojlerować w filmach, które mają już kilka lat 😉

     A co do jej postaci to akurat i tak nie jest ważną postacią w ostatniej części 😛


 • Oferty pracy dla nauczycieli japońskiego w Poznaniu!!!

  Korepetytor japońskiego – Poznań!!!

  Szukałam dodatkowy
  zarobek w internecie i przypadkowo znalazła oferty pracy nauczycieli japońskiego w Poznaniu na Preply.com

  http://preply.com/pl/poznan/oferty-pracy-dla-nauczycieli-języka-japońskiego

  Jak okazało się tam ogromny bank ofert pracy dla nauczycieli!

  Oferty pracy dla korepetytorów zostawiają sami uczniowie.

  Można złożyć swój grafik, zajęcia są na Skypa, jest to bardzo wygodnie i korzystnie.

  Na dany moment pracuję na Preply.com i Państwu rekomenduję spróbować.


 • Ciekawy i subiektywny ranking 😉


Next Post